Už se moc těšíme! Fanoušci převzali vyhrané vstupenky, koncert Mňágy v Kryrech může začít

Žatec, Podbořany, Kryry – Po pracovním týdnu přijde zasloužený víkendový odpočinek a fanoušci hudby se tento týden mohou těšit na jeden z letošních svátků v našem regionu: v sobotu (2.4.) budou moci vidět „naživo“ v Kryrech koncert populární Mňágy a Žďorp. Kapela začne hrát ve 20 hodin a mezi návštěvníky budou i dva šťastní výherci z Podbořan a ze Žatce, kteří se zapojili do čtenářské soutěže po výzvě naší redakce a v úterý dostali od pořadatele nebo zástupců redakce své vstupenky.

Jsem rád, že i v našem regionu můžeme vidět špičkové kapely, říká Jirka z Podbořan

„Na koncert se moc těším, Mňága a Žďorp je jedna z mých oblíbených skupin. Jsem rád, že v našem regionu se po delší pauze opět něco zajímavého děje a že my jako fanoušci můžeme i u nás na Podbořansku vidět tyto špičkové kapely. Na vystoupení do Kryr půjdu s manželkou, již máme domluvené hlídání pro děti, v práci jsem si vyměnil směny. Už se velmi těšíme na sobotu a děkujeme pořadatelům,“ uvedl Jiří Hess z Podbořan, který pracuje u Vězeňské služby ČR a v úterý ve svém městě převzal dvě vyhrané vstupenky přímo z rukou hlavního pořadatele koncertu Kamila Tesaře.

Hudbu mám ráda, chtěla bych překvapit kamarádku, směje se Zuzana ze Žatce

Druhou výherkyní byla Zuzana Gakschová ze Žatce, jež pracuje u Hasičského záchranného sboru. I ona už má od úterního večera své dva lístky. Na koncert pravděpodobně vyrazí s kamarádkou, pro kterou chystá pozvání „na Mňágu“ jako překvapení. „Mám hudbu ráda, během roku chodím na různé koncerty, hlavně třeba přes léto venku. Oblíbených kapel mám hodně, Mňága mezi ně také patří. Vstupenkami jste mi udělali velkou radost, hodně mě to potěšilo, moc děkuji a na koncert se těším,“ poděkovala pořadatelům. Původně měli čtenáři našich „novin zblízka“ soutěžit jen o dva lístky, ale nakonec při velkém zájmu o koncert i o soutěž se pořadatel Kamil Tesař rozhodl věnovat do soutěže hned čtyři vstupenky.

Vstupenky jsou až do pátku v předprodeji, v sobotu už jen na místě v Kryrech, pokud zbudou

Koncert v Kryrech v sokolovně začne v sobotu 2. dubna od 20 hodin, sál bude otevřený už od 18 hodin. Jako první řízne do strun populární Mňága a Žďorp, kapela z Moravského Valmezu, která v „devadesátkách“ hrála i ve filmu Petra Zelenky, druhá pak na plac nastoupí od 22 hodin skupina Natřije, což je parta kluků z Chlumce nad Cidlinou, která nedávno už také měla jeden ze svých klipů v televizi Óčko. Kapacita sokolovny pro tento koncert je 600 lidí, pár posledních desítek lístků se ještě dá koupit. Do pátku se vstupenky prodávají v předprodeji za 350 korun například v kryrské knihovně nebo zde na platformě ticketstream.cz. V sobotu na místě koncertu, pokud nějaké ještě zbudou, budou za cenu 400 korun. Cena pro děti a lidi s průkazem ZTP je 200 Kč v předprodeji i v den koncertu. „Obě kapely pozdravují všechny fanoušky, stejně tak i my jako pořadatelé. Už se na vás těšíme!“ vzkázal Kamil Tesař, který už nyní chystá další koncerty také například i na prázdniny v letním kině rovněž v Kryrech.

ČTĚTE TAKÉ: Kultura po dlouhé pauze ožívá. V Kryrech vystoupí Mňága a Žďorp, lístky už se prodávají

ČTĚTE TAKÉ: Koncert v Kryrech se blíží a zájem stoupá. Fanoušci jen za první týden koupili už šestinu lístků

ČTĚTE TAKÉ: Omezení skončila, slavnosti v Postoloprtech se vrátí k červnovému termínu. Jednou z kapel budou Plavci

(na snímcích: výherci vstupenek Jiří Hess a Zuzana Gakschová a v bílém tričku je pořadatel koncertu Kamil Tesař. Foto Libor Želinský)