Divadlo bude patřit humoru: do Žatce se chystají Zuzana Bubílková a Jiří Krampol

Žatec – S nástupem podzimu se naplno rozjela i nová sezona v divadle v Žatci. K promítání filmů v rámci digitálního kina se postupně přidala i klasická divadelní představení a koncerty, teď přijde čas také na jevištní scénky a potřebnou dávku humoru. V divadle příští týden návštěvníky pobaví Zuzana Bubílková a Jiří Krampol, kteří se dali dohromady jako společně vystupující dvojice teprve na začátku letošního roku.

Zuzana bude v Žatci vystupovat poprvé

„Zuzana Bubílková se objeví v Žatci v divadle úplně poprvé, Jiří Krampol tu bude jako umělec účinkovat po dlouhé době,“ uvedli pořadatelé z Městského divadla Žatec. Uměleckou dvojici zastupuje agentura Rajcha z východních Čech, která pořad obou humoristů nabízí od letošního podzimu jako aktuální novinku. V prvním pololetí letošního roku totiž byly všechny kulturní domy a divadla uzavřené kvůli tehdejší epidemii a Zuzana Bubílková s Jiřím Krampolem tak mohou do přímého a živého kontaktu s diváky vstupovat až nyní od podzimu. Hudební doprovod v jejich pořadu zajistí zpěvák Hynek Tomm.

Původní profese: novinářka a herec

Zuzana Bubílková se narodila v roce 1952, původně pracovala jako novinářka v rádiu a televizi. Uměleckému působení se věnuje od 90. let, diváci ji znají zejména díky politické satiře a dalším typům humorných scének, ve kterých spolupracovala s Miloslavem Šimkem. Jiří Krampol se narodil v roce 1938 a kromě působení v oblasti humoru je pro české publikum známý také jako populární herec. Zejména v 70. a 80. letech byl velmi oblíbený a natočil i mnoho filmů či televizních seriálů. Často hrál například policisty, sportovce nebo jiné „tvrdé chlapy“. Svůj hlas při dabingu propůjčil i nedávno zesnulému francouzskému herci J. P. Belmondovi ve většině jeho filmů, převedených pro české diváky. Coby bavič a humorista dříve i on vystupoval ve dvojici s Miloslavem Šimkem.

Vstupenky jsou ještě k dispozici

Zábavný pořad plný humoru začne ve čtvrtek 21. října od 19 hodin. Vstupenky jsou ještě k dispozici, dají se koupit i přes internet, odkaz je na stránkách žateckého divadla.

(foto nahoře: Městské divadlo Žatec)

ČTĚTE TAKÉ: Úspěšný seriál Ochránce: v jeho čtvrtém dílu si „zahrálo“ také město Louny a kopce Středohoří

ČTĚTE TAKÉ: Film o slavném běžci Emilu Zátopkovi: diváci po premiéře tleskali vestoje. Scény se točily i na stadionu v Lounech

ČTĚTE TAKÉ: Pár telefonátů a pak už mě pustili, směje se fotografka z Podbořan. Jedna z mála, kdo nafotil vojáky ve vznikajícím slavném příběhu