V Ročově chystají dětský den. Bude plný sportu, zábavy i dobré nálady

Ročov – Kdo si hraje, nezlobí – to je název zábavného dne pro děti chystaného na tuto sobotu (4.6.) na fotbalovém hřišti v Ročově. Dětský den plný soutěží, atrakcí, sportu, odměn, humoru a skotačení pořádá městys Ročov ve spolupráci s ročovskými školami a občanskými zájmovými spolky. Zajímavé setkání k červnovému tradičnímu dni dětí začne v sobotu ve 14 hodin.

Malý fotbalista, střelec, hasič…

Děti se mohou těšit třeba na sportovní soutěže přizpůsobené jejich věku v dovednostech například z fotbalu, střelby nebo disciplínu typu „malý hasič“. Všechny děti dostanou odměnu za soutěže, ale také bohaté občerstvení, například párky, koktejly, k osvěžení bude i zmrzlina. Zajištěn je dostatek nápojů, které v ohlášeném teplém počasí přijdou určitě vhod. Také dospělí budou na místě mít možnost dát si občerstvení.

Při rozvoji dětí pomáhají i ročovské spolky

„Jsem rád, že nám při práci s dětmi i při pořádání akcí pro ně pomáhají škola, školka i ročovské spolky. Městys jejich činnost podporuje, z rozpočtu obce přispíváme spolkům zhruba 30 tisíc korun ročně, aby naši malí i velcí obyvatelé měli pestrou nabídku vhodných a zajímavých aktivit ve volném čase. Na všechny děti i dospělé návštěvníky se těšíme, věřím, že si všichni společně dětský den užijí,“ uvedl starosta Ročova Vojtěch Václav Pour.

(na snímku nahoře: dětský den v Ročově v roce 2021. Foto Městys Ročov)

ČTĚTE TAKÉ: Pro Maxíka, pro Lucku. Každý z prvňáčků v Ročově dostal neobvyklý dárek – penál se svým jménem

ČTĚTE TAKÉ: V Ročově po více než roce přivítali nové občánky: dva kluky a tři holčičky

ČTĚTE TAKÉ: Milovníci léta se dočkali. Koupaliště v Lounech otevřelo ve středu a na neděli připravilo velký zábavný den pro děti i dospělé