Radnice nechá vyměnit osvětlení ve čtyřech lounských ulicích

Louny – Lounská radnice připravuje na letošní podzim rekonstrukci veřejného osvětlení ve čtyřech ulicích. Aktuálně nyní na konci června vypsala veřejnou zakázku, v níž hledá firmu, která by zajistila potřebné práce.

Konkrétně jde o ulice Prokopa Holého poblíž koupaliště, výstaviště a základní školy o délce asi 300 metrů, a dále o tři kratší vzájemně sousedící uličky na opačném konci města v blízkosti prodejny Kaufland – jsou to ulice Haškova, Sokolovská a Štědrého (všechny mají délku kolem 100-150 metrů). Podle zadání radnice by práce v obou lokalitách měly začít v srpnu a skončit nejpozději v listopadu.

„Součástí prací je výměna stožárů, svítidel i kabelového vedení v zemi,“ popsala v dokumentaci Petra Kotková, vedoucí odboru správy majetku Městského úřadu Louny. Cena za zakázku vzejde z probíhající veřejné soutěže, město si vybere firmu, která nabídne nejnižší cenu za provedení díla.

(na snímku nahoře: ulice Prokopa Holého se základní školou. V těchto místech se bude také opravovat a měnit veřejné osvětlení. Foto ZŠ Prokopa Holého Louny)

ČTĚTE TAKÉ: Na nádraží v Lounech se vrátila ztracená pamětní deska na počest odbojáře. Najít ji pomohla signalistka z Tvršic

ČTĚTE TAKÉ: Nová sportovní hala v Lounech: stavět se bude u 3. ZŠ a takto by měla vypadat

ČTĚTE TAKÉ: V Lounech začne oprava na sídlišti u náměstí Petra Obrovce. Omezení pro řidiče potrvají do půlky srpna