Zastávka pod poliklinikou v Lounech bude na jedné straně ulice až do června mimo provoz. Chystá se její rekonstrukce

Louny – Po neděli začne rekonstrukce autobusové zastávky v ulici Pod Nemocnicí v Lounech. Potrvá přibližně měsíc a pro cestující to znamená, že zastávka „Louny-poliklinika“ ve směru jízdy dál na Černčice, Vršovice a Obora bude „mimo provoz“ a dopravci na ni nebudou zajíždět.

Práce potrvají od pondělí 9. května až do 7. června a v tomto termínu bude zastávka uzavřena a bez obsluhy pro cestující. „Pro nástup a výstup bude lidem sloužit následující zastávka Louny-Pudlovská,“ informovala Kateřina Švobová z Městského úřadu Louny. Na zastávce budou probíhat stavební úpravy, celková rekonstrukce a modernizace, vyplývá z informací odboru dopravy lounské radnice.

Cestující by mohla trochu „potěšit“ aspoň informace, že při jízdě autobusem v opačném směru nebudou platit žádná omezení a spoje tedy budou v zastávce Louny-poliklinika na protilehlé straně ulice normálně stavět. „Zastávka v opačném směru jízdy, tedy blízko u katastrálního úřadu, zůstane normálně v provozu, té se omezení týkat nebudou,“ potvrdila Kateřina Švobová.

(ilustrační foto nahoře: jedna ze zastávek v Lounech. Foto Městský úřad Louny)

ČTĚTE TAKÉ: Albert v Lounech se na pár dní zavírá, autobusové nádraží jen na sobotu. Začíná oprava asfaltu

ČTĚTE TAKÉ: Nádraží v Lounech je opravené. V příštích letech brzy dojde i na Žatec a Podbořany

ČTĚTE TAKÉ: Na nádraží v Postoloprtech se chystá další rekonstrukce. Vznikne tam nové nástupiště