Senátor Ivo Trešl poprvé vyzkoušel novou kancelář. Je v Lounech v Hilbertově ulici

Louny, Rakovník – Nově zvolený senátor MUDr. Ivo Trešl bude mít kancelář pro kontakt s občany v Lounech, umístěna je v Hilbertově ulici. Tento týden od ní převzal klíče a poprvé v ní krátce „úřadoval“. Přesná „otvírací doba“ bude ještě určena, ale zřejmě bude senátor v Lounech pravidelně vždy v úterý.

Budu se snažit být v Lounech jednou týdně

„Budu se snažit v Lounech být vždy jednou týdně. Pravděpodobně to bude v úterý. Přesné hodiny, kdy budu k zastižení, ještě určíme. Možné a vhodné je i domluvit si schůzku předem buď přímo se mnou, nebo přes mého asistenta,“ uvedl senátor Ivo Trešl. Asistentem senátora je Jan Mudra. Zájem o schůzku stačí poslat mailem, kontakty na senátora i asistenta jsou na webových stránkách Senátu.

Hlavní senátorská kancelář je v Lounech

„Senátor má být určitě čas od času osobně přítomen v regionu, za který byl zvolen, a věnovat se dotazům, připomínkám lidí, jejich námětům. Měl by dát lidem možnost setkat se i osobně. Jak už jsem jednou oznámil v rozhovoru pár dní po svém zvolení, můj volební region se jmenuje volební obvod Louny, proto jsem chtěl umístit svou hlavní senátorskou kancelář pro kontakt s občany právě v Lounech,“ sdělil Ivo Trešl.

Lidé mohou i házet vzkazy do schránky

V době, kdy nebude v lounské kanceláři osobně přítomen, mu tam lidé mohou nechávat své případné písemné vzkazy, podněty a jiné dokumenty do schránky. Kromě Loun chce vytvořit i dvě menší kontaktní místa pro veřejnost také v Žatci a Rakovníku.

Nový senátor vyhrál první i druhé kolo

Ivo Trešlovi je 48 let, žije v Rakovníku, pracuje jako lékař. V říjnu byl zvolen novým senátorem za volební obvod Louny, který společně tvoří okresy Louny, Rakovník a malá část okresu Kladno. Kandidoval za hnutí Starostové a nezávislí a vyhrál první i druhé kolo senátního hlasování.

(Snímek nahoře: Ivo Trešl v nové kanceláři v Lounech. Snímek dole: objekt v Hilbertově ulici, v němž je umístěna kancelář senátora)

ČTĚTE TAKÉ: Nově zvolený senátor Ivo Trešl: hlavní kancelář pro občany bude v Lounech, další kontaktní místa i v Rakovníku a Žatci

ČTĚTE TAKÉ: Lékař z Rakovníka Ivo Trešl vyhrál i druhé kolo a stal se novým senátorem za obvod Louny

ČTĚTE TAKÉ: Povolání lékaře mám rád a dělal bych ho, i kdybych byl zvolen, říká MUDr. Ivo Trešl, kandidát do Senátu