Mňága a Žďorp v Kryrech už za pár dní! Chcete vyhrát vstupenky? Neváhejte si o ně napsat!

Podbořansko, Kryry – Koncert oblíbených kapel Mňága a Žďorp a východočeské party Natřije v sokolovně v Kryrech proběhne už za dva týdny, v sobotu 2. dubna, a my máme slíbený dárek pro čtenáře, na nějž se usměje štěstí při losování. Pokud chcete, můžete zkusit vyhrát dvě vstupenky. Podmínky jsou úplně jednoduché: napište e-mail do redakce (nebo můžete i poslat zprávu přes FB stránku) se sdělením, že byste se chtěli zúčastnit soutěže, a připojte krátký stručný popis ve dvou až třech větách, proč byste chtěli koncert vidět a proč máte rádi některou z kapel. Nezapomeňte napsat své jméno, místo bydliště a kontakt na vás – telefon a mailovou adresu. Redakce pak s vámi v případě výhry dohodne způsob předání vstupenek. Jaký je termín? Čím dříve, tím lépe! Moc dlouho neváhejte, příští týden už bychom chtěli lístky předat novému majiteli, takže například nadcházející víkend je nyní naprosto ideální čas.

Jedna z posledních možností dát si žateckou jedenáctku v současné podobě

Jaké jsou další novinky kolem chystaného koncertu? „Dosud se prodala přibližně třetina vstupenek. Před týdnem to byla jen šestina, takže zájem o lístky stoupá. Zatím jich je ještě dostatek, ale kdo chce vidět koncert, neměl by příliš váhat,“ říká pořadatel Kamil Tesař, který věnoval i dvě uvedené vstupenky pro čtenáře našich internetových novin. Obě kapely kromě vlastní hudební produkce podle něj přivezou i různé suvenýry pro fanoušky a zájemci si je budou moci po koncertu koupit „na památku“. V sokolovně se bude k občerstvení točit žatecké pivo, „jedenáctka“, a pro návštěvníky to bude jedna z posledních příležitostí ochutnat ji v nynější podobě. „Žatecký pivovar totiž potom na jaře přeruší produkci, zahájí přestavbu a od podzimu zcela změní způsob výroby svého piva, což jsem zaznamenal jako zprávu i na webu vaší redakce, takže návštěvníci koncertu v Kryrech možná okusí žatecké pivo v současné konzistenci úplně naposledy,“ uvedl Kamil Tesař.

Koncert začíná ve 20 hodin, sokolovna bude otevřena už od 18 hodin

Koncert v Kryrech začne v sobotu 2. dubna ve 20 hodin, sokolovna bude pro návštěvníky otevřena už od 18 hodin. Vstupenky se dají koupit už nyní v předprodeji například ZDE na portálu ticketstream.cz nebo také v budově knihovny v Kryrech. V předprodeji pro dospělého stojí lístek 350 korun, na místě v den koncertu bude cena 400 Kč. Děti nebo lidé s průkazem ZTP mají slevu, cena je pro ně 200 korun.

(na snímku nahoře: fanoušci na rockovém koncertu v sokolovně v Kryrech loni v listopadu, tehdy tam hrála kapela Komunál. Teď mají možnost zažít koncert Mňágy a Žďorp a také skupiny Natřije. Foto Michal Pavlík)

ČTĚTE TAKÉ: Koncert v Kryrech se blíží a zájem stoupá. Fanoušci koupili už šestinu lístků

ČTĚTE TAKÉ: Kultura po delší pauze ožívá naplno. V Kryrech vystoupí Mňága a Žďorp, lístky už se prodávají

ČTĚTE TAKÉ: Tři měsíce a konec. Lahvové žatecké pivo bude minulostí. Pivovar chystá i propouštění lidí