Vánoční kamion znovu vyjel na turné. Ve středu udělá radost dětem v Žatci

Žatec – Minulý rok v den mikulášské nadílky potěšil děti na natřískaném náměstí v Podbořanech, letos se červené ikonické vozidlo představí stovkám malých i velkých návštěvníků v Žatci. Na náměstí Svobody přijede Vánoční kamion Coca-Cola se „Santou“ a docela velkými „skřítky“ tento týden ve středu (6.12.), až se venku setmí, což bude kolem 16.30 hodin. Program na místě jinak začíná již v 16 hodin.

Pětadvacet zastávek v celé ČR

Stejně jako loni byly Podbořany jediným místem v okrese Louny, kde se vánoční kamion při svém turné po ČR před svátky zastavil, letos tuto roli převzalo město Žatec. Jízda nazdobeného zářícího vozidla začala už na konci listopadu v Ostravě a bude končit ve středu 20.12. v Javorníku. Celkem je v programu 25 „zastávek“ v celé ČR, v Ústeckém kraji kromě Žatce potěší kamion se Santou a skřítky ještě také děti a rodiny v Litoměřicích, Teplicích a Ústí.

Zážitek, který zůstane dětem dlouho v paměti

Program na náměstí Svobody v Žatci bude trvat od 16 do 18 hodin, děti se mohou těšit na Santův kvíz, 3D pohled do jeho světa, originální fotky, neobvyklou atmosféru a předvánoční zážitek, který jim zůstane určitě dlouho v paměti. Připraveno bude i občerstvení, hádejte, co bude k pití… Veškerý výtěžek z prodeje jídla i nápojů společnost Coca-Cola předá na konto Českého červeného kříže, takže její předvánoční turné má i charitativní rozměr.

ČTĚTE TAKÉ: Ohlédnutí: zářící vánoční kamion potěší děti v Podbořanech. Do města přijede v den mikulášské nadílky

(na snímcích: zářící vánoční kamion Coca-Cola přijíždí na náměstí v Podbořanech při jeho loňském programu. Teď se představí v Žatci. Dole je Santa při nastupování. Foto Laura Helásková /2/ a Coca-Cola ČR /1/. )