K narozeninové stovce přibyla ještě jedna jednička. Paní Emilie dostala krásný dort

Žatec – Minulý rok to byly nejkulatější narozeniny, jaké mohou být – rovná stovka – a teď do zajímavého čísla o věku přibyla ještě jedna jednička. Paní Emilie Kolocová  slaví v březnu své 101. narozeniny. Je to nejstarší obyvatelka města a zřejmě i celého okresu Louny.

Gratulanti přišli již tento týden. Domov pro seniory v Žatci, kde paní Emilie žije již čtrnáct let, uspořádal slavnostní den pro všechny své obyvatele, kteří v březnu slaví jubileum. Mezi gratulanty nechyběl ani Petr Antoni, ředitel domova pro seniory, který je také členem rady města.

Paní Kolocová dostala květinu a krásný dort. Narodila se ve středních Čechách, později řadu let žila a pracovala v Litvínově. Určitou zajímavostí je, že lidí, kteří dosáhnou věku 100 let a více, žije v celé ČR podle posledních údajů zhruba kolem osmi set. Ovšem v Žatci v minulém roce oslavily toto krásné jubileum hned dvě dámy z jednoho města – v březnu to byla paní Kolocová a v květnu paní Zora Těhlová.

ČTĚTE TAKÉ: Dort, květiny, velké nafukovací číslice: paní Emilie v Žatci oslavila krásných sto let

ČTĚTE TAKÉ: Každý den procházky, občas plavání. Usměvavá paní Zorka oslavila nejkulatější narozeniny – rovnou stovku

(na snímcích: paní Emilie při loňské stovce s krásnými duhovými číslicemi a letos se stylovým dortem, do nějž přibyla ještě jedna jednička. Blahopřejeme! Foto město Žatec)