Prodejna KiK v Podbořanech je zavřená na necelé dva měsíce. Znovu otevře ke konci července

Podbořany – Prodejna řetězce KiK v Podbořanech přerušila činnost téměř na dva měsíce, aktuálně je uzavřená a vyklizená. Je to prakticky jediná prodejna s oblečením ve městě. Lidé se však o osud prodejny bát nemusejí. Obchod znovu otevře ke konci července, aktuální přerušení je jen kvůli rekonstrukci.

Po rekonstrukci má prodejna znovu otevřít 21. července

Na dotaz naší redakce to uvedl Jakub Koutek z mediální agentury KnowMedia, která zastupuje i společnost KiK. „Prodejna v Podbořanech je uzavřena od 6. června. Aktuálně probíhá její plánovaná rekonstrukce. Předpokládané znovuotevření se plánuje na 21. červenec. Od tohoto data začne prodejna znovu sloužit zákazníkům,“ vysvětlil Jakub Koutek.

Nabídka pak bude stejná, jak jsou lidé u tohoto obchodu zvyklí

Podbořanská prodejna potom podle něj přivítá zájemce ve vylepšených prostorách a bude opět nabízet zboží, jaké jsou lidé v řetězci KiK zvyklí kupovat – nabídku oblečení, módních doplňků i dalších praktických věcí za výhodné ceny. „Hned po otevření budou připraveny v obnovené modernizované prodejně akční nabídky i různé sezónní produkty na léto,“ dodal Jakub Koutek.

Řetězec má v ČR přibližně 220 prodejen, jednu novou plánuje i v Lounech

KiK je řetězec zaměřený na oblečení, mateřská společnost je původem z Německa. V ČR podniká od roku 2007. Aktuálně má v celé Evropě kolem čtyř tisíc prodejen a z toho v ČR jich je přibližně 220. Sympatické na politice tohoto řetězce je, že se nesoustřeďuje jenom na velká města, ale otvírá prodejny i v menších sídlech třeba jen kolem pěti tisíc obyvatel. V České republice pro řetězec KiK pracuje zhruba 1600 zaměstnanců, v Evropě jich je asi třicet tisíc. Kromě Podbořan má firma v nejbližším okolí své prodejny také například v Kadani či Žatci. Otevření nové prodejny KiK se chystá také v Lounech, a to v prostorách bývalého kulturního domu, který se nyní přestavuje na obchodní centrum.

ČTĚTE TAKÉ: Prodejna Norma v Podbořanech je hotová. Lidé ji mohou poprvé vyzkoušet od 9. prosince

ČTĚTE TAKÉ: Dům kultury ROH už je pryč. Z objektu v Lounech se brzy stane nákupní centrum

ČTĚTE TAKÉ: Investor měl zájem postavit nákupní centrum v Postoloprtech. Město to odmítlo s odkazem na územní plán

(na snímcích: prodejna KiK v Žatecké ulici v Podbořanech. Teď v ní probíhá rekonstrukce. Foto Libor Želinský)