Autíčko znovu čisté a voňavé – úplně jako nové. Firma z Podbořan nabízí poctivou péči všem motoristům

Podbořany – Chcete mít čisté a voňavé auto? Takové, aby se lak zase blýskal jako v den prodeje a interiér voněl jako vlásky miminka, které právě vylezlo z vaničky s dětským šamponem? Obraťte se s důvěrou na Dominika Jelínka, mladého muže, který provozuje firmu Jelen Garage v Podbořanech. „Auto ráno nebo dopoledne vyzvednu u zákazníka, odvezu ho do naší firemní garáže, tam vůz dostává několikahodinovou péči podle přání majitele, potom odpoledne ho zase dovezu vypulírované k motoristovi až domů,“ směje se Dominik. Přívoz a odvoz vozu je v ceně zakázky, zájemce neplatí nic navíc. Pokud však majitel chce přijet na místo sám a také si potom sám vůz vyzvednout, i to je samozřejmě možné.

Čistili už i kamion a motorku

„Čištění aut podle nejmodernějších postupů se věnuji zhruba dva roky. Většinou jde o osobní auta, už mám i řadu stálých zákazníků, kteří se do firmy pro ošetření vozu po čase znovu vracejí. Už jsem ale čistil například i kamion – na tuto objednávku jsem jel do Kryr, tak velkou garáž zase nemám,“ směje se Dominik. Jiný zákazník si zase u něj objednal čištění motocyklu.

Škrábance, důlky, zažraná špína – všechno jde pryč

Dominikova firma Jelen Garage v průměru obslouží dvacet až třicet klientů každý měsíc. Auta zákazníků dostávají poctivou péči, zakázka obvykle vyjde skoro na celý jeden pracovní den. „Čistíme auta jak zvenku, tak i uvnitř. Poradíme si se všemi možnými požadavky a situacemi. Dokážeme třeba napravit i menší škrábance nebo ďolíčky na laku, vyleštit světlomety se „zažranou“ špínou, v interiéru vyluxovat a pročistit naprosto všechny spáry a dírky, volant, palubní desku, místa pod sedačkami a podobně,“ říká Dominik.

Ošetření vozu je možné domluvit i na víkend

Firma sídlí na adrese Cyrila a Metoděje 72 v Podbořanech, je to v místech pod bílým kostelem. Otevřeno má každý pracovní den, v případě zájmu lze domluvit služby i na víkend. Zájemci si mohou vše předem domluvit na telefonu 777 302 427. Firma Jelen Garage má i své webové stránky, zájemci si je mohou prohlédnout ZDE, stejně tak je možné firmu kontaktovat na Facebooku nebo Instagramu, kde má rovněž své profily.

Nejmodernější kosmetické a ochranné prostředky

Firma k ošetření aut používá nejmodernější kosmetické prostředky a ochranné technologie pro vozidla a jejich karoserie. „Používáme například keramickou ochranu laku, ta se aplikuje po vyleštění a je to nejodolnější typ ochrany,“ vysvětluje Dominik. Další čistící prostředky jezdí nakupovat do specializované firmy v Kladně, která je vozí ze zahraničí. V uplynulých měsících prošel také řadou odborných školení a má z nich několik certifikátů. „Dokážeme vyčistit a vylepšit všechny typy aut, jejich vizáž se krásně promění. Přijďte, zavolejte, napište, ozvěte se, rádi vám pomůžeme. Těšíme se na všechny zákazníky, kteří stejně jako my mají rádi auta,“ vzkazuje Dominik Jelínek.    (PR)

(na snímcích Dominik Jelínek při ošetřování vozů ve firmě Jelen Garage v Podbořanech, dole jsou certifikáty a kontakty. Foto Libor Želinský a archiv firmy)