Firma AGC v Kryrech bude slavit 30 let. Na konec srpna připravila prohlídky i zábavný den v letním kině

Kryry – Třicet let svého působení v Kryrech bude slavit firma AGC, která má mateřský závod v Teplicích. Výroba v Kryrech běží od roku 1993, podnik se specializuje hlavně na výrobu produktů z plochého skla, například pro nábytkářský průmysl.

Den D bude sobota 26. srpna

Firma své výročí oslaví v Kryrech poslední víkend v srpnu. Na sobotu 26. 8. připravila zajímavý celodenní program s mnoha „taháky“ pro veřejnost. Místem dění bude jak areál závodu v Tovární ulici, tak i letní kino ve svahu pod známou rozhlednou. Vstup na všechny akce bude bezplatný.

Dopoledne je připraveno pro prohlídku závodu

Dopoledne si všichni zájemci budou moci prohlédnout prostory závodu v Kryrech, kde bude od 9.30 hodin do 13 hodin probíhat den otevřených dveří. Protože ve firmě se pracuje se skly, při prohlídce je nutné mít dlouhé kalhoty a uzavřenou obuv, upozornila Petra Růžičková, manažerka plánování a logistiky firmy AGC Flat Glass Czech Kryry.

Odpoledne začíná zábava v letním kině pro děti i dospělé

Po obědě bude následovat zábavné odpoledne a večer v areálu letního kina v Kryrech. Od 14 do 17.30 hodin bude program věnován hlavně dětem, které se mohou těšit na mnoho soutěží, zábavy a odměn. Přímo v letním kině bude probíhat dětský den a v okolí také soutěžní hra s názvem Dětská rozhledna. Pořadatelem akcí pro děti je občanský spolek Lekaf, s organizací pomáhá i město a další subjekty.

Navečer zahrají tři kapely

Od 17 hodin se rozjede zábava pro milovníky hudby a odrostlejší účastníky. K dobré náladě a případně i tanci budou postupně hrát tři kapely – Čistírna pokaždé jinak (17.00), Tribubu (18.30) a Full Time, rockeři z nedalekých Podbořan (20.15). „Vstup na všechny události je zdarma, přijďte s námi oslavit výročí, těšíme se na všechny účastníky a kamarády!“ vzkazují pořadatelé a firma AGC.    (PR)

(na snímku nahoře: závod firmy AGC v Kryrech. Foto archiv firmy)