Chcete mít před svátky voňavý byt jako klícku? Profesionál z Podbořan nabízí kvalitní čistící služby

Podbořany – Pomaličku se začínají blížit svátky v závěru roku, chcete mít na Vánoce opravdu špičkově vyčištěnou domácnost? Vycíděné koberce, sedačky, odstraněný prach, voňavé pohovky? Kdo by nechtěl – ale samozřejmě ne pokaždé je tato dřina příjemná. Teď si ji můžete výrazně ulehčit: své služby nabízí opravdový mistr čištění a úklidu Zdeněk Novák z Podbořan, který má v oboru zkušenosti už více než deset let.

V regionu pracuje už deset let

„Mám profesionální čistící stroj, používám certifikované přípravky, naše firma působí v regionu už deset let. Hodně zákazníků využilo naše služby hlavně na Podbořansku a Žatecku, v poslední době se začali ozývat také i lidé z Lounska,“ říká Zdeněk Novák.

Tři sta sedaček v kinosále, školky, kanceláře…

I když teď před vánočními svátky bude mít hodně zájemců právě při „gruntování“ domácností, jeho firma se nezaměřuje jen na tyto drobnější úklidy, ale během let už dokázala vyčistit i mnohem větší plochy, a to například v restauracích, školkách, v kancelářích, dokonce i kině. I to svědčí o skvělých referencích a dobré práci Zdeňka Nováka a jeho pomocníků. „Čistili jsme třeba přes tři sta sedadel v kinosále, desítky křesel v restauraci, zátěžové koberce ve školce nebo v kancelářích. Dokážeme ale krásně vyčistit a navonět i interiéry aut, dodávek, autobusů, náklaďáků a podobně – i tyto zakázky jsme měli,“ vypráví Zdeněk Novák.

Stačí jen napsat nebo zavolat, rádi pomůžeme

Pokud byste měli zájem, aby vaše domácnost nebo třeba vašich starších rodičů, kterým už ubývají síly, ale přesto chtějí mít hezké svátky, zářily před Vánoci „jako klícka“, stačí jen zavolat na telefonní číslo 721 123 249, domluvíte se na vhodném termínu a Zdeněk Novák zajistí vše potřebné. „Přijedeme, vyčistíme, nabídneme rozumnou cenu. Rádi všem pomůžeme k pěkně uklizenému bytu či domku před vánočními svátky,“ říká mistr úklidu a čištění. Druhou možností je napsat přes FB profil Čištění čalounění, interiérů aut a koberců Zdeněk Novák ml. „Neváhejte se ozvat, rádi vám pomůžeme. Vše vyčistíme profesionálně, kvalitně a levně,“ vzkazuje Zdeněk Novák.    (PR)

(na snímcích: Zdeněk Novák při čištění sedaček v kině a kontakty na úklidovou společnost. Foto: archiv firmy)