Maxim Turbulenc, Kabát, na obloze letadla. Hasiči v Nepomyšli připravili velkou oslavu na fotbalovém hřišti

Nepomyšl – Den plný skvělé zábavy si budou moci užít návštěvníci poslední červnovou sobotu (24.6.) na fotbalovém hřišti v Nepomyšli. Program pro ně připravili členové SDH Nepomyšl ve spolupráci s obcí. Hasiči v Nepomyšli totiž budou slavit 150 let od založení sboru.

Program je od 14 hodin do půlnoci

Program začne ve 14 hodin a potrvá až do půlnoci. Vystoupí při něm několik zpěváků a hudebních skupin, hasiči předvedou svou techniku a dovednosti, děti si zaskotačí, přiletí také například letadla ze Žatce.

Na oslavu výročí hasičů přispěl i městys Nepomyšl

„Pro oslavu jsme pořídili i slavnostní prapor, který byl i vysvěcen. Rozpočet oslav jsme připravili na konci roku 2022, program dokončili v lednu 2023. V únoru nám zastupitelstvo Nepomyšle schválilo příspěvek od obce, za což velmi děkujeme,“ říká Petr Strunz, člen přípravného týmu SDH Nepomyšl.

Drobečci, rockeři i hudba k tanci

Na co se návštěvníci mohou při oslavách těšit? V hudebním programu vystoupí například Jan a Magdalena Urbanovi s muzikálovými hity, dále oblíbení „drobečci“ Maxim Turbulenc, po nich česko-italský zpěvák Davide Mattioli a v podvečer to rozjedou rockeři z Kabát Revival. Večer po setmění pak ještě budou znít hudební a taneční hity od DJ Marka Fottra, který bude přes den celé setkání i moderovat.

Pestrý program pro děti i dospělé

Na své si přijdou i děti, pro něž budou připraveny hned tři skákací hrady a mnoho dalších atrakcí. Hasiči předvedou svou techniku i ukázky činnosti, na místě své dovednosti a výrobky ukážou i modeláři, připravena je také menší výstava autoveteránů. Další zajímavostí bude několik přeletů leteckých strojů, které dorazí pozdravit návštěvníky z letiště v Žatci. „Zajištěno bude i občerstvení, přijďte se na nás podívat a dobře se pobavit! Těšíme se na všechny návštěvníky!“ vzkazují pořádající hasiči.    (PR)

(ilustrační foto nahoře: hasiči u své zbrojnice. Foto SDH Nepomyšl)

ČTĚTE TAKÉ: Hasiči v Nepomyšli pomáhají lidem v obci i v regionu už 150 let. Teď chystají velkou oslavu svého výročí