Bruslení v Žatci a Podbořanech skončilo, kluziště míří do skladů. Poslední možnost je ještě v Lounech či Kadani

Žatec, Podbořany – Po dvou měsících skončily „zimní radovánky“ na kluzištích v Podbořanech a Žatci. Mobilní ledové plochy ukončily chlazení, zařízení se rozebírá a postupně putuje do skladu. Bruslit se nyní dá v našem okrese už jen na krytém Městském zimním stadionu v Lounech.

V Žatci možnost bruslení skončila v neděli 18. února a v Podbořanech to bylo ve čtvrtek 22. února. V obou městech byla kluziště v provozu přibližně od 15. prosince. V Žatci byla umělá ledová plocha umístěna tradičně na náměstí Svobody a v Podbořanech to bylo na jižním okraji města v areálu letního koupaliště.

Poslední možností pro milovníky bruslení na území okresu Louny je nyní zimní stadion v Lounech, kde je led k dispozici obvykle do konce března, někdy až do poloviny dubna. Další podobnou variantou zejména pro lidi ze Žatecka a Podbořanska může být také Zimní stadion Kadaň, kde sezona rovněž trvá až do konce března.

ČTĚTE TAKÉ: Kde jste dostali vysvědčení? Na kluzišti! Podbořanský led je hodně vytížený a děti z Kryr měly zajímavý zážitek

(na snímcích: rozlučka se sezónou tento týden na kluzišti v Podbořanech. Foto Petr Ulke)