Kandidátku STAN v Žatci vede do voleb místostarosta Jaroslav Špička

Žatec – Oživit historické centrum města, udržet a rozvíjet kvalitní zdravotní péči pro obyvatele, zajistit bezpečnost, rozvíjet a podporovat i chmelařské tradice a turistický ruch – to je jen několik základních bodů z programu hnutí Starostové a nezávislí (STAN), se kterými jdou kandidáti za toto hnutí do nadcházejících komunálních voleb v Žatci.

Lídrem kandidátky je Jaroslav Špička, který už osm let pracuje ve vedení města Žatce jako místostarosta. Ve své funkci se řadu let aktivně zapojuje do všech potřebných procedur, vedoucích k budoucímu očekávanému zápisu Žatce a okolní chmelařské krajiny na seznam světového dědictví UNESCO.

Svůj volební program v Žatci shrnuli kandidáti STAN do sedmi tematických okruhů – rozvoj města, bezpečnost, volný čas, otevřenost, doprava, spolupráce a zdraví, vzdělání a sociální oblast. Zájemci se s ním i s jednotlivými kandidáty mohou seznámit také na jejich facebookové stránce. „Volby jsou 23. a 24. září. Nevyhoďte svůj hlas do koše a přijďte volit,“ vzkazují kandidáti ze STAN v Žatci. (PR)

Podívejte se s námi, kdo kandiduje za STAN na zvolení do městského zastupitelstva.