Hurá na mermaiding! Děti a rodiny v Lounech mohou vyzkoušet nové plavecké dovednosti a užít si spoustu zábavy

Louny – Hned po prodlouženém víkendu se děti v Lounech mohou zúčastnit neobvyklých vodních radovánek a naučit novou dovednost: lektoři je provedou světem mermaidingu, který má inspiraci v umění bájných mořských panen a účastníci se naučí plavat v kostýmech s jednou ploutví.

Třídenní Mermaiding Camp 2021 proběhne v termínu od 7. do 9. července v prostorách plavecké haly v Lounech. Určený je pro děti ve věku 6-13 let. Zúčastnit zajímavého setkání a sportovních zážitků se mohou jak dívky, tak i kluci.

„Děti si užijí skvělou zábavu, naučí se mnoho nových plaveckých dovedností. Celý camp je veden v poutavém, zábavném a sportovním duchu, o děti pečují nejzkušenější lektoři,“ uvádějí pořadatelé.

Tábor pořádá česká společnost Happy tails, která se mermaidingu věnuje už od roku 2014. Zajišťuje kurzy pro děti se zkušenými lektory v mnoha městech ČR i na Slovensku. Z blízkého okolí Loun je to také například v bazénech v Kladně, Rakovníku či Chomutově.

Koho by mermaiding zaujal, může přijít do lounské plavecké haly i později během prázdnin. Kurzy s ukázkami a zážitkovými lekcemi, slibující zábavu pro celou rodinu, budou totiž v bazénu probíhat i po uvedeném třídenním kempu pro děti. V Lounech jsou připraveny dva termíny – 11. červenec a 7. srpen. Přijďte se pobavit, vyzkoušet něco nového a strávit zajímavý den!

Přihlášky na obě akce jsou k dispozici na stránkách bazenlouny.cz.   (PR)

(Foto nahoře: společnost Happy tails)